Sponsorlu Bağlantılar

Anında Kredi Hesabınızda

4 yıl önce
1.472 kez görüntülendi

Anında Kredi Hesabınızda

Acil Kredi Veren Firmalar, Acil Kredi Lazım, Acil Kredi Veren Bankalar, Kolay Kredi alan şehirler İstanbul, Ankara, Trabzon, Rize, Kars, Adıyaman, Gaziantep, Diyarbakır , İzmir, Bursa

Sponsorlu Bağlantılar

Yaşanan ekonomik bunalımlar, Türkiye de ve dünyadaki ekonomik bunalım , işsizlik oranlarındaki artışlar, şirketlerin maaş ödemelerinin düzensiz olması , istihdamda azalma, dış ticaret açığı , ülkenin üretim yapamaması , ihracat rakamlarında azalma , dışa bağımlı olma derken ev ekonomisine yansıyan suyunun suyu. Şirketler kişileri fazla oranda çalıştırmakta karşılığında az miktarda maaş ödemesi yapmaktadır. Artık evlere giren miktarlar sadece kira, yakacak, yemek gibi temel ihtiyaçları karşılamaktadır. Esnaf kredi almak için bankalara başvuru yapsalar da açtıkları dükkanlar bir süre sonra kapanmaktadır. Pek çok kişi bu yüzden kredi de borç batağına saplanmaktadır. Kredi kartınızda anında kredi cebinizde. Size tanımlanan limitler dahilinde kredi kartınızdan anında kredi çekebilirsiniz. Kredi kartında bazı dönemlerde yüzde sıfır faizli krediler hesabınıza sizin de onayınız ile yüklenmektedir. Bunun dışından kredi kartı ile taksit atlat ,ötele gibi pek çok seçenekler yer almaktadır. Şirketler de ise kredi alımları ticari ve kobi olarak ayrılmaktadır. Şirket bazlı kredilerinin miktarı fazla olduğundan onaylanma süreci bireysel kredilere oranla daha düşüktür. Ticari kredilerde bireysel kredilere oranla şirket sahibi ve ortaklarından daha fazla miktarda evrak istenir. Koşullar sağlanırsa kredi onay sürecine girer. Kredi vermek kolay fakat karşıdaki kişinin ödeme yapıp yapamayacağını iyi analiz etmek gerekir. En hızlı kredi veren bankaların başında Ziraat Bankası, İş Bankası, Halkbank, Vakıf Bank, Garanti Bankası, Akbank, Yapı Kredi Bankası gibi bankalar gelmektedir. Bankalar bazı dönemlerde eski müşterilerine yönelik olarak düşük faizli krediler vermektedir. Bazı bankalar ise tam aksine yeni müşteri sıfır müşteri daha önce bankası ile finansal alışveriş yapmamış kişileri müşteriler kazanmak için piyasa faiz oranları altında kişilere kredi tahsis etmektedir. Bankaların ve finansal kurumların kredi verme koşullarını iyice araştırmak gerekiyor. Düşük faizli krediler için bazen finansal kurumlar bizimle iletişime geçmektedir. Başvurmak istediğiniz kredi miktarını bize mesaj atabilirsiniz. Koşullar sağlanabilirse krediniz anında hesabınızda.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Kredi Çıkartılır başlıklı makalemizde Kredi Çıkartılır, Kredi Çıkartılır 2017 ve Kredi Çıkartılır İletişim hakkında bilgiler verilmektedir.

Anında Kredi Hesabınızda Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. isa dedi ki:

  5000 tl ihtiyacım var

 2. Taner kadan dedi ki:

  Acil olarak beş bin liraya ihtiyacım var

 3. hüseyin dedi ki:

  ziraat bankasında maaşım var ama maaşta hem haciz var. hemde şu anda ödemekte olduğum kredi var. kredi çekemiyorum. borçları toplayıp bir yere borçlanmak istiyorum. artık borçların altından kalkamıyorum. 30000 tl ihtiyacım var. nasıl yardımcı olabilirsiniz

 4. Bursa Karacabey dedi ki:

  10000 ihtiyacım var. Aylık gelir 2800

 5. Adnan Atlay dedi ki:

  Kredi kullanmak istiyorum

DİKKAT: İsim soy isim, hangi şehirdesiniz, yaşınız kaç, mesleğiniz nedir, medeni durumunuz, aylık geliriniz, bankalarla sorun yaşadınız mı, neden paraya ihtiyacınız var, ne kadara ihtiyacınız var, aylık ne kadar ödeyebilirsiniz, kaç ay vadede ödeyebilirsiniz, iletişim bilgileriniz bunları detaylıca yazmanız çok önemli. Değerlendirilip size dönüş yapılacak.

Başvuru Yap


Yukarı Çık