Sponsorlu Bağlantılar

Banka Dışı Kredi Veren Kurumlar

6 yıl önce
2.930 kez görüntülendi

Banka Dışı Kredi Veren Kurumlar

Banka Dışı Kredi Veren Kurumlar Verenler Nasıl Alınır Bireysel Ankara Krediler Banlar Harici Kuruluşlar Çekemeyenler İçin Kolay İmkanı Dışında Nakit Para Bulabileceğiniz Güvenilir Adres Finans Şirketleri Özel Zor Durumda Olanlara Şahıslar Tefeciler Komisyonlu

Eğer sizde bankalardan bir çok kredi çektiniz ve bunun sonucu olumsuz sonuçlar yaşadıysanız sizinde başınızı dertten kurtaracak bir çözüm önerimiz var. Bir çok bankaya başvuru yapıp olumsuz sonuç almış olabilirsiniz. Bu yüzden banka dışında kredi veren kuruluşlar alternatif olarak düşünülebilir. Çoğu banka kredi notu düşüklüğü, yapılmayan ödemeler yada geçmişteki sorunlarınız yüzünden size kredi vermek istemez. Bizde sizin için bu kurumlar hakkında araştırmalar yaptık ve en güvenilir olanları listeledik.

Sponsorlu Bağlantılar

Bazı kişiler maddi durumları iyi olsa bile bankalardan kredi çekemiyor yada taksitli alışveriş için kullanılan kredi kartlarını temin edemiyor. Bunun sebebi geçmişte kara listeye düşmeleri ve sicillerinin bozulması sebebi ile gerçekleşiyor. Kırmızı kalem yemiş kişilerin 5 yıl boyunca düzgün şekilde ödemelerini yapmaları gerekir. 5 yıl’dan sonra temizlenir.

Eğer bunu beklemeye zamanınız yoksa ve acil şekilde nakit sıkıntısı çekiyorsanız farklı bir yol olarak şahıslar, kuruluşlar, altın satan kuyumcular, telefon satan bayiler, ve senetle kredi veren tefeciler vardır. Faiz oranları hepsinde farklılık gösterebilir. Şartları ve istedikleri koşullar değişkenlik gösterebilir. Örneğin ipotek ettirebileceğiniz bir eviniz, arabanız varsa bunları ipotek edebilirler. Yada kefil isteyebilirler. Yasal olmayan bu yolları tercih ederseniz farklı sonuçlar doğabilir yine de siz bilirsiniz. Bize danışarak bir çözüm yolu bulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Banka Dışında Kredi Veren Finans Şirketleri başlıklı makalemizde Banka Dışında Kredi ve Borç, Banka Dışında Kredi Veren Finans Şirketleri ve Bankalar Dışında Kredi Veren Kuruluşlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Ali dedi ki:

  bana ulasabilirmiziniz size ulasamiyorum para lazim banada tesekkurler

 2. Dilek dedi ki:

  acil nakite ihtiyacım var lütfen bana ulaşın

 3. buca dedi ki:

  zeynep çavdar 30 yas izmir bucada oturuyorum işçiyim evliiym 14ootl alıyorum sadece kredi kartı yapılandırmam vr o yüzden kredi çekemiyorum 2000 bn tlydi cogaldi 2500 tl oldu zorlanıyorum suan ödemekte onu kapatmak ve de diğer bir kaç borcumda vr onun için kredi istiyorum 36 ayda ödedrim 10.000 bn tl istıyorum tlefonum

 4. sultangazi dedi ki:

  merhaba milyar dolar değerinde çok önemli bazı şeyler icat ettim patentini almak istiyorum elden de satabilirim isteyen olursa, patent için 15.000 20.000 bin tl ye ihtiyacım var nasıl yapabiliriz yardımcı olur musunuz?

DİKKAT: İsim soy isim, hangi şehirdesiniz, yaşınız kaç, mesleğiniz nedir, medeni durumunuz, aylık geliriniz, bankalarla sorun yaşadınız mı, neden paraya ihtiyacınız var, ne kadara ihtiyacınız var, aylık ne kadar ödeyebilirsiniz, kaç ay vadede ödeyebilirsiniz, iletişim bilgileriniz bunları detaylıca yazmanız çok önemli. Değerlendirilip size dönüş yapılacak.

Başvuru Yap


Yukarı Çık