Sponsorlu Bağlantılar

Bankalar Kaçta Açılıyor

6 yıl önce
1.380 kez görüntülendi

Bankalar Kaçta Açılıyor

Bankalar Kaçta Açılıyor Çalışma Mesai Saatleri Kapanıyor Günleri 2016 Akbank Teb İş Bankası Garanti İng Öğlen Halkbank Ziraat Yapı Kredi

Ülkemizde özel ve kamu bankaları olarak bir çok banka vardır. Bazılarının bir çok yerde neredeyse her yerde şubesi ve bankamatiği vardır. Bazıları yeni bankalardır sadece büyük şehirlerde ve merkezi yerlerde şube ve atm’leri bulunur. Eskiden bankalar çok az yerde vardı. Gün geçtikçe zaman ve teknoloji geliştikçe hepsi gelişti ve hepsi yaygın ağa ulaştı. Bu yüzden artık herkes bir banka hesabı sahibi oldu. Ekonomik şartlar geliştikçe ve para piyasaları arttıkça herkes bankalarla çalışmaya başladı.

Sponsorlu Bağlantılar

Çoğu banka ve şubesi sabah 8:30 9:00 civarında açılmakta ve akşam 17:00 17:30 civarında kapanmaktadır. Bunlar bankadan bankaya değişkenlik gösterir. Bunlar önemli işi olan kişiler için yada eft yapacak kişiler için önemlidir. Örneğin Kuveyttürk sabah 8:30’da açılır akşam 17:30’da kapanır. Erken açılan bir banka arıyorsanız burayı tercih edebilirsiniz. Ayrıca Hesap işletim ücreti ve havale eft ücreti almamaktalar. Katılım Bankası olduğunu hatırlatalım.

Çoğu kişi artık gelir ve giderlerini bankalardan kontrol etmekte. Örneğin kişinin maaş hesabına parası yattığında kirada oturuyorsa kirasını ev sahibine buradan yolluyor. Ev faturalarını buradan ödüyor. Geriye kalanla alışveriş yapıyor. Bu yüzden mobil uygulamalar önemli bir önem kazandı.

Eğer sizde bankaların net çalışma saatlerini merak ediyorsanız ilgili bankanın resmi web sitesine girerek bunları öğrenebilirsiniz. Herkese kolaylıklar diliyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

DİKKAT: İsim soy isim, hangi şehirdesiniz, yaşınız kaç, mesleğiniz nedir, medeni durumunuz, aylık geliriniz, bankalarla sorun yaşadınız mı, neden paraya ihtiyacınız var, ne kadara ihtiyacınız var, aylık ne kadar ödeyebilirsiniz, kaç ay vadede ödeyebilirsiniz, iletişim bilgileriniz bunları detaylıca yazmanız çok önemli. Değerlendirilip size dönüş yapılacak.

Başvuru Yap


Yukarı Çık