Sponsorlu Bağlantılar

Çalışmayan Kişiye Kredi Kartı Veren Bankalar

5 yıl önce
2.428 kez görüntülendi

Çalışmayan Kişiye Kredi Kartı Veren Bankalar

Çalışmayan Kişiye Kredi Kartı Veren Bankalar Sigortasız 2017 Kadınlara Çalışmayanlar Çekebilir mi Gelir Belgesiz Bordrosuz Biri Alabilir mi Ev Hanımlarına Çalışmıyorum Alabilir miyim Nasıl Çekilir SSK sız Çıkartılır Kefilsiz Çekme Sigortam Yok Geliri Olmayana Alınır mı

Günümüzde bir çok kişi işsiz kalmış durumda. Ve işleri olmadığı için ceplerinde para yok. Bundan dolayı almak istedikleri şeyleri alamıyorlar. Para olmayınca kimse kimseye bedavaya bir şey vermiyor. Bundan dolayı onlar evlerine ihtiyaçlarını alabilmek için kredi kartlarına sahip olmak istiyorlar. Kredi kartları olduğu zaman pos cihazı olan her yerden alışveriş yapabilirsiniz. Hatta tek seferde ödemek zorunda kalmazsınız. Taksitlendirme yaparak bölük bölük ödeyebilirsiniz. Diyelim cebinizde nakit yok. Faturaların ödenmesi gerekiyor. Bunun için de kartlardan faydalanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Çalışmayan Kişiye Kredi Kartı Veren Bankalar özellikle yeni kurulmuş olanlar tanıtım amaçlı herkese veriyorlar. Kredi ve Kredi Kartı konusunda sizi destekliyorlar. Gelirinize ve paranızın olup olmadığına bakmadan size bu hizmetlerinden veriyorlar. Örneğin Odeabank normalde kredisi çıkmayan kişilere ihtiyaç kredisi veriyor. Kredi kartı alamayanlara kara listeye düşmüş sicili bozuk kırmızı kalem yemiş kişilere kredi kartı veriyorlar.

En çok kullanılan ve avantajları olan kartlar Garanti Bankası Bonus kart, Denizbank, Akbank Axess, TEB, Miles&Smiles gibi seçeneklerden birini değerlendirip seçim yapabilirsiniz.

Tefeciler.com olarak sizlere kendi bünyemizde ekibimiz ile sorun yaşadığınız her konuda destek oluyoruz. Gelin hemen görüşelim.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Kredi Kartında Biriken Puanları Nakit Paraya Çevirme 2017 başlıklı makalemizde artı para puanları nakit paraya çeviren kişilerin telefon numaraları, chip ve En bol Bonuslu Kredi Kartları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. MUĞLA/ Ortaca dedi ki:

    AHMET DURMUŞ MUĞLA / ORTACA 36 YAŞINDAYIM EVLİYİM BİR KIZIM VAR ŞU ANKİ AYLIK GELİRİM 1500 TL VE ÜSTÜ OLABİLİYOR GÜNLÜK YEVMİYE ÜSÜLÜ NEDEN PARAYA İHTİYACIM VAR BEN EFENDİM 2004 İLA 2008 yILLARI ARASI IRAKTA BULUNAN AMERİKAN ASKERİ ÜSLERİNDE ŞİRKETİME VERİLEN İŞ GÜCÜ VE EKİPMAN PROJELERİNDE FAALİYET GÖSTERMİŞTİR. AYNI ZAMANDA ORDUNUN LOJİSTİK ALIMLARINI GERÇEKLEŞTİRMİŞ OLUP ÜLKEMDEN İHRACATINI YAPMIŞTIR.2008 YILINDA VERMİŞ OLDUĞUM HİZMET BEDELLERİ ŞİRKETİMİN SAHADA ÇALIŞANI OLUP GENEL KOORDİNATÖR GÖREVİ İ LA ÇALIŞANIMIZ TARAFINDAN İSTANBUL BAĞCILARDA ŞİRKETİMİN ÜNVANINDA BİR HARF DEĞİŞİKLİĞİ YAPILMAK SURETİYLE KURDUKLARI PARAN ŞİRKET ARACILIĞI İ LA ORDUNUN MUHASEBE BİRİMİDE YANILTILMAK SURETİYLE GASP EDİLMİŞTİR.GASP ETTİKLERİ TUTAR DÖRT MİLYON DOLARDIR. BU İŞLEDİKLERİ SUÇTAN 2 AY SONRA HABERDAR OLDUM ŞUÇU İŞLEYEN BAYAN KADANA YA KAÇTI. ŞİRKETİM GELECEK HAK EDİŞLERE GÖRE PLANLAMASINI YAPTIĞI ÖDEMELERİ GERÇEKLEŞTİREMEDİ İŞLEDİKLERİ SUÇUN TÜM DELİLLERİ İ LA CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞINA ŞU DUYURUSUNDA BULUNDUM DAHA SONRA GELİR İDARESİ BAŞKANLIĞINA DAHA SONRA KOMUTANLIĞI BİLGİLENDİRDİM YAPTIKLARI HATAYI KABULLENMEK İSTEMEDİLER. YARIM KALAN İŞLERİMİ DE TAMAMLADIKTAN SONRA SAHADAKİ PERSONELİMİ ÜSLERDEN ÇEKTİM MAKİN A VE ŞANTİYELERDEKİ TÜM EKİPMANLARIM ASKERİ ÜSLERDE KALDI DEVLETİMDEN YARDIM İSTEDİM DIŞİŞLERİ BAKANLIĞIMIZA BAŞVURDUM GEREKLİ YARDIMI GÖRMEDİM CUMHURBAŞKANLIĞIMIZA YAZDIM GEREKLİ YARDIMI GÖRMEDİM ÖDEYEMEDİĞİM ÇEKİM YÜZÜNDEN KASTAMONU E TİPİ KAPALI CEZAEVİN DE BİR YIL HAPİS YATTIM SUÇU İŞLEYEN BAŞKALARI OLDU BEDELİNİ BEN ÖDEDİM BİR İNSANIN BAŞINA GELEBİLECEK HER TÜRLÜ FELAKETİ YAŞADIM KIZIMIN BÜYÜDÜĞÜNE ŞAHİT OLMADIM. KİMSENİN HAKKINI YEMEDİM KİMSEYİ İNCİTMEDİM AMA HAYATIN BANA BİÇMİŞ OLDUĞU SINAVI VERMEKTEYİM. ANLATTIKLARIMIN HEPSİ GERÇEKTİR RESMİ BELGELEDİR. BENİM İNANÇLI BİRİYİM MÜCADELE EDEBİLME GÜCÜNE SAHİBİM KAYBETTİKLERİ GERİ KAZANABİLMEK İÇİN BİR MÜCADELE VERMEK İSTİYORUM BUNUN İÇİN 15 BİN TL BİR PARAYA İHTİYACIM VAR BUNU 18 AY İÇİNDE EŞİT TAKSİTLERLE ÖDEYEBİLİRİM LÜTFEN BANA BU KONUDA YARDIMCI OLUN ANLATTIĞIM HERŞEYİ BELGELEYEBİLİRİM. TALEBİMİN KABUL GÖRECEĞİNİ ÜMİT EDER SAYĞILARIMI SUNARIM..

DİKKAT: İsim soy isim, hangi şehirdesiniz, yaşınız kaç, mesleğiniz nedir, medeni durumunuz, aylık geliriniz, bankalarla sorun yaşadınız mı, neden paraya ihtiyacınız var, ne kadara ihtiyacınız var, aylık ne kadar ödeyebilirsiniz, kaç ay vadede ödeyebilirsiniz, iletişim bilgileriniz bunları detaylıca yazmanız çok önemli. Değerlendirilip size dönüş yapılacak.

Başvuru Yap


Yukarı Çık