Sponsorlu Bağlantılar

Dolar Alım Zamanları 2017

5 yıl önce
1.255 kez görüntülendi

Dolar Alım Zamanları  2017

Dolar Yükselir Mi ? Dolar düşmeye ne zaman başlar? Dolar alırken dikkat edilmesi gereken noktalar, Güvenli Dolar alış -satışı yapan firmalar

Sponsorlu Bağlantılar

Dünyadaki ekonomik gelişmeler , ülkenin ticari ilişkileri, üretimi, tüketimi , savaşlar, politik gelişmeler, ülkedeki buluşlar, icatlar pek çok gelişme doların yükselişini ve düşüşünü etkilemektedir. Doları etkileyen en önemli unsurlardan bir tanesi de faizlerdeki artış ve düşmelerdir.  Dolardaki artışın diğer sebeplerinden bir tanesi de ABD ki başkanlık seçimleridir. Dolar tüm ülkelerin para birimleri karşısında değerini artırmış durumdadır. 2016 yılının son verilerine göre dolar sürekli bir yükseliş eğilimindedir. TL Dolar karşısında sürekli düşüş eğilimindedir. TC Cumhurbaşkanı  Recep Tayip Erdoğan dolar almayın söylemi bile doların yükselişini durduramamıştır. Dolar sadece Türkiye Cumhuriyetinde değil diğer dünya ülkelerinde de yükseliş yönündedir. Son 13 yılın en önemli yükselişini yapmış durumdadır. Doların alım ve satımından bu dönemlerde fazlaca para kazanabilirsiniz. Kredi çekip dolara yatırım yapanlar inanılmaz derecede kâr etmiştir. Dolarla mal alım yapan firmalar biraz durgunluk yaşamışlardır. Dünyadaki anlık gelişmeler doların yükselişini ve alçalışını etkilemektedir. Bir çok banka ve finansal kurumlar dolar alım satımından müşterilerine ciddi paralar kazandırmıştır. Özellikle İş Bankası, Akbank, Garanti Bankası ve aracı bazı finansal kurumlardaki yatırım uzmanları dünya piyasalarındaki pek çok gelişmeler ve 2016 verileri neticesinde bir çok yatırımcısına para kazandırmışlardır. Doğru yatırım zamanlarını öğrenmek için kişinin finansal durumunun analizi yapılarak kişilere ciddi rakamlar kazandırılabilir. Dolardan para kazanmak günümüz koşullarında artık çok kolay parmağınızın altındaki bir bilgisayar ile borsadaki gelişmelerden anında haberiniz olur. Forex ve bir çok finansal kurum sizin hemen yanınızda. İnternet bankacılığını kullanarak ta anında para kazanabilirsiniz. Önemli olan doları artış ve yükseliş zamanlarını iyi analiz etmenizdir.

Sponsorlu Bağlantılar
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

DİKKAT: İsim soy isim, hangi şehirdesiniz, yaşınız kaç, mesleğiniz nedir, medeni durumunuz, aylık geliriniz, bankalarla sorun yaşadınız mı, neden paraya ihtiyacınız var, ne kadara ihtiyacınız var, aylık ne kadar ödeyebilirsiniz, kaç ay vadede ödeyebilirsiniz, iletişim bilgileriniz bunları detaylıca yazmanız çok önemli. Değerlendirilip size dönüş yapılacak.

Başvuru Yap


Yukarı Çık