Sponsorlu Bağlantılar

EFT Saatleri Akbank

6 yıl önce
1.267 kez görüntülendi

EFT Saatleri Akbank

EFT Saatleri Akbank 2016 Havale Saati Kaç İnternet Bankacılık Kaçta Başlıyor

Akbank Türkiye’de en çok kullanılan ve tercih edilen bankalardan bir tanesi. Yıllardan beri müşterilerine verdiği kaliteli ve kesintisiz hizmet ile en üst sıralarda yer alıyor. Sabancı Holding’e ait olan özel banka kuruluşunun bütün şehirlerde şubesi ve atm’si bulunmakta. Bu yüzden de tercih ediliyor aslında.

Herkesin bankaları kullanmasının bazı önemli sebepleri var. Kimisine maaşı yatıyor. Kimisi para biriktirmek için banka hesabı açıyor. Kimisi kredi çekmek için bankalara başvuruyor kimi de para transferi yapmak için banka kanallarını kullanıyor. Örneğin Akbank müşterisi yine farklı bir akbank hesabı bulunan kişiye para transfer etmek isterse bu işlem havale olarak geçiyor. Çünkü aynı bankalar arasındaki işleme bu isim veriliyor. Ve para hafta içi – hafta sonu farketmeksizin anında diğer kişinin hesabına geçiyor. Ayrıca ücret daha az kesiliyor iç transferlerde. Eğer Akbank hesabından farklı bir bankanın hesabına para transfer etmek isterseniz bu EFT olarak geçiyor ve maneul olarak para hesaba aktarılıyor. Yani banka çalışanlar işleme onay verdikten sonra para hesapta oluyor. EFT(Elektronik Fon Transferi) yapmak isteyen müşteriler bankaların çalışma saatlerine göre hareket etmek zorundalar.

Sponsorlu Bağlantılar

Örneğin Akbank üzerinden başka bir bankaya EFT yapmak yada almak için sabah 09:00 ile akşam 17:00 arasında yapmalıdırlar. Eğer cuma akşamı mesai saati dışında bir para transferi yapmışsanız pazartesi sabah ilk iş saatlerinde yarım saat içerisinde para hesaba geçmektedir.

Eğer para hesaba geçmezse ilgili banka şubesinin telefonunu arayarak para havuzundan daha hızlı şekilde aktarılması için yardım alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Bankalar Kaçta Açılıyor başlıklı makalemizde Bankalar Kaçta Açılıyor, Bankalar Ne Zaman Açılıyor ve Bankaların Çalışma Mesai Saatleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

DİKKAT: İsim soy isim, hangi şehirdesiniz, yaşınız kaç, mesleğiniz nedir, medeni durumunuz, aylık geliriniz, bankalarla sorun yaşadınız mı, neden paraya ihtiyacınız var, ne kadara ihtiyacınız var, aylık ne kadar ödeyebilirsiniz, kaç ay vadede ödeyebilirsiniz, iletişim bilgileriniz bunları detaylıca yazmanız çok önemli. Değerlendirilip size dönüş yapılacak.

Başvuru Yap


Yukarı Çık