Sponsorlu Bağlantılar

Evlere İş Veren Firmalar Fabrikalar

5 yıl önce
3.137 kez görüntülendi

Evlere İş Veren Firmalar Fabrikalar

Evlere İş Veren Güvenilir Firmalar Fabrikalar Esenyurt Pendik 2017 İstanbul Yerler ve Telefon Numaraları Esenler Avrupa Yakası Şirketler Türkiye Geneli Sultanbeyli Güncel İlanlar Eve Ek İş İmkanları Yeni Fikirleri Sermayesiz Kurmak

Artık çağ gelişti. İş yerleri işçi çalıştırıp maaş, sigorta, yemek, yol gibi masraflar yapmak yerine işlerini evde oturan kişiler için özellikle ev hanımı olan bayanlara yaptırarak daha ucuza mal ettiriyor. Böylece hem işveren daha az maliyetle işlerini görüyor hemde kadınlar için ek gelir imkanı tanınmış oluyor. Sizde kendi el becerilerinize uygun bir firmadan işi alıp hazırlayıp teslim edebilirsiniz. Genelde size aylık olarak ödeme yaparlar ve belirli adede göre alım yaparlar. Örneğin sizde evde yapabileceğiniz şekilde 1000 adet ürün yaptırırlar ve ürün başına 50 kuruş denilse size 500 tl geliri olur. Siz daha fazlasını yaparım diyorsanız adeti artırabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Evlere iş veren firmalar tüm Türkiye genelinde mevcut. Tüm şehirlerin mahallerine ve semtlere iş alabilirsiniz. Sonuçta nerede olduğunuz önemli değil. İster elden teslim alıp malzemeleri hazırlayabilir isterseniz kargo ile alabilirsiniz. Şirketle konuşup anlaşmanıza bağlı bir durum. Biz tüm iş ilanlarından haberiniz olsun diye ek işlerle ilgili bilgiler yayınlıyoruz.

Sizde ek iş yaparak para kazanmak ve ev bütçesine katkı sağlamak hemde can sıkıntınızı gidererek boş zamanınızı değerlendirmek istiyorsanız bu kolay ve basit işleri yapabilirsiniz. Artık normal piyasa koşullarında iş bulmak zor bulsanız bile evinizde çocuğunuz varsa gidip çalışamayabilirsiniz. O yüzden böyle alternatif yolları deneyebilirsiniz. Maddi sıkıntı çekiyorsanız böylece gelir elde edebilirsiniz.

İş Başvurusu Yap (TEL.NO YASAK)
Daha Önce Yaptığınız İşler Nelerdir? Hangi İşlerde Yeteneklisiniz? Lütfen UZUN yazınız!
Hangi İlçedesiniz – İrtibat E-Posta Adresi

Yukarıda istenen bilgileri eksiksiz girip İş Başvurusunu Gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Hakan dedi ki:

  Acil ek ise ihtiyacım var Ankara’da oturuyorum

 2. Melik Akoz dedi ki:

  Hanımıyım Evde iş imkanı istiyorum Bana da alırsan sevinirim İstanbul Gaziosmanpaşa tarafında oturuyorum

 3. merkez dedi ki:

  züleyha kırmızıgül diyarbakır yaş23 aşçıyım bekar 1000tl aylık gelir on bin tlye ihtiyacım var aylık 6ootl odeyebilirim numaradan ulaşırsanız sevinirim

 4. denizli dedi ki:

  denizli seçil

DİKKAT: İsim soy isim, hangi şehirdesiniz, yaşınız kaç, mesleğiniz nedir, medeni durumunuz, aylık geliriniz, bankalarla sorun yaşadınız mı, neden paraya ihtiyacınız var, ne kadara ihtiyacınız var, aylık ne kadar ödeyebilirsiniz, kaç ay vadede ödeyebilirsiniz, iletişim bilgileriniz bunları detaylıca yazmanız çok önemli. Değerlendirilip size dönüş yapılacak.

Başvuru Yap


Yukarı Çık