Sponsorlu Bağlantılar

Kara Liste Affı 2017 Varmı Kredi Sicil Affı Ne Zaman Çıkacak

4 yıl önce
2.332 kez görüntülendi

Kara Liste Affı 2017 Varmı Kredi Sicil Affı Ne Zaman Çıkacak

Kara Liste Affı 2017 Varmı Kredi Sicil Affı Ne Zaman Çıkacak Son Dakika Çıktımı Yürürlüğe Girecek Merkez Bankası Sorgulama Kredi Kartı Banka

Vatandaşlar kullandıkları kredi kartları ve ihtiyaç kredilerinin borçlarını ödeyemedikleri veya geç ödedikleri için kara listeye düşüyor. Bu kara listeye düşmenin ardından kişinin sicili bozulduğu için tekrardan kredi çekemiyorlar. Bu yüzden herkes devlet tarafından yapılacak düzenlemeleri bekliyor. Düzenlemeler ne zaman olacak herkes bununla ilgili araştırmalar yapıyor. Sicil Affı ne zaman çıkacak işte cevabı…

Sponsorlu Bağlantılar

Kara liste affı hakkında bilgi almak için yapmanız gereken ilk önce bunun hangi nedenle oluştuğu ve kimlerin ne için bu listeye girdiğini anlamanız gerekir. Bu bilgiler merkez bankası ve kredi kayıt bürosunda depolanmaktadır. Ve bu datalar tüm bankaların ortak erişimine açıktır. Son 5 yıl içerisinde yaptığınız çalışmalar ve ödeme aksaklıkları bu nota etki eder. Örneğin siz kredi kartı borcunuzu ödemediniz veya kredi çektiniz bunu geç yatırdınız bunun sonucunda puan düşüşe geçer. Hiç ödemez ve yapılandırma yaparsanız icralık davalık olursanız bu durumdan dolayı banka sizi çalışmayacak kişiler arasında sokar avukatlık olmanızdan dolayı mahkemelik olanların üzeri kırmızı kalem ile çizilir.

Sizde kredi notunuzu öğrenerek bu durumu düzeltmek için çaba gösterebilirsiniz. Kredi notunuz düşük ise hemen kendinize bir kredi kartı alın ve az azda olsa harcamalar yapın. Bu harcamaları gününde ödeyin. Böylece bankada olan geçmişiniz düzelsin.

Kara liste affı 2017 yılında çıkacak herkes bu yılı beklesin.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Kara Listede Olanlara Kredi Veren Bankalar başlıklı makalemizde Bozuk Sicile Kredi, Kara Listede Olanlara Kredi Veren Bankalar ve Kara Listedekilere Kredi Veren Bankalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

DİKKAT: İsim soy isim, hangi şehirdesiniz, yaşınız kaç, mesleğiniz nedir, medeni durumunuz, aylık geliriniz, bankalarla sorun yaşadınız mı, neden paraya ihtiyacınız var, ne kadara ihtiyacınız var, aylık ne kadar ödeyebilirsiniz, kaç ay vadede ödeyebilirsiniz, iletişim bilgileriniz bunları detaylıca yazmanız çok önemli. Değerlendirilip size dönüş yapılacak.

Başvuru Yap


Yukarı Çık