Sponsorlu Bağlantılar

Kara Listede Olanlara Kredi Veren Bankalar

6 yıl önce
2.650 kez görüntülendi

Kara Listede Olanlara Kredi Veren Bankalar

Kara Listede Olanlara Kredi Veren Bankalar Sicili Bozuk Başvuru Yöntemi Listeye Düşenlere Çıkartılır Bakmadan İmkanı Tanıyan Yasal Takipte Kurumlar Affı İcralık Olan Kişi Çekebilir mi

Ülkemizde çoğu kişinin kredi sicili kötü durumda. Bunun sebebi ekonomik dalgalanmalar sebebiyle bir çok kişinin işten çıkarılması ve gelirlerin düşük olmasıyla alakalı. Piyasadaki kullanılan ürünler ve hizmetler pahalı. Faturalar yüksek tutarda geliyor. Ev kiraları almış başını gitmiş. Ve bunun sonucunda asgari ücretle çalışan bir kişi kredi kartı kullanıyorsa ona yükleniyor ay sonuna kadar limitleri doldurup eksiye düşüyor sonra ekstre gelince hiç nasıl ödeyeceğim diye düşünülmüyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Bizde sizler için sicili bozuk diye tabir edilen ve halk arasında kara listede diye gösterilen yaptığı çalışmalar sonucunda tutarsız ödemeler yapmış ve zamanında beklenen borç ödenmediği için bankalar kişinin kredi notunu düşük seviyeye alıyor. Ama hala bazıları Kara Listede Olanlara Kredi Veren Bankalar şeklinde hayatlarına devam ediyor.

Bir çok kişi borcunu ödeyemediği zaman banka avukatları kişiye dava açıyor ve ödeme yapmayınca evlerinde eşyalara haciz koydurup icralık hale getiriyor. Bunun sonucunda kişi kara listeye alınıyor ve kırmızı kalem ile üstü çiziliyor. Bir daha banka asla o kişiyle çalışmamak üzere önemli notları ve uyarılarını yapıyor.

Peki borcunu kapatmak için yeniden yapılandırma seçeneğini size sunan banka var mı buda önemli bir konu. Bazıları sizin zor durumdaki halinizde bile yanınızda olarak kredi verebiliyor.

Bunlar genelde ev, araba, arsa ipotek ile başvuru yapılabiliyor. Yada zengin birisinin kefil olması ile başvurular gerçekleşiyor. Kredi kampanyalarını takip ederek sizde bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Kara Liste Affı Yeniden Gündemde 2016 başlıklı makalemizde Kara Liste Affı 2016, Kara Liste Affı 2016 Varmı ve Kara Liste Affı Çıktımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Zekeriya dedi ki:

    Kara listedeyim arti maasim da haciz var 4/1i kesiliyo butun borclarimi kapatabilmek icin 30 bin liraya ihtiyacim var ayda 1000 lira taksitle oderim

  2. İstanbul dedi ki:

    Olcay Havuz, İstanbul, yaş 31, Makine operatörü(şu an market sorumlusuyum), bekar(ailemle yaşıyorum), 1600tl (maaş bodrosu gösterebilirim), kredi kartımla alakalı sorun yaşadım(annem beyin tümörüyle mücadele ederken çalışamadım ve ödeyemedim), 6000-7000tl ihtiyacım var, aylık 600tlye kadar ödeyebilirim, en az 12ay vade olmalı maksimum 15olabilir,telefonum Kolay gelsin .

  3. Küçükçekmece dedi ki:

    2016 ağustos gibi bütün borcumu sıfırladım suan kredi alamıyorum 6 bine ihtiyacım var nasıl çekebilir im yardımcı olabilen varmi ?

DİKKAT: İsim soy isim, hangi şehirdesiniz, yaşınız kaç, mesleğiniz nedir, medeni durumunuz, aylık geliriniz, bankalarla sorun yaşadınız mı, neden paraya ihtiyacınız var, ne kadara ihtiyacınız var, aylık ne kadar ödeyebilirsiniz, kaç ay vadede ödeyebilirsiniz, iletişim bilgileriniz bunları detaylıca yazmanız çok önemli. Değerlendirilip size dönüş yapılacak.

Başvuru Yap


Yukarı Çık