Sponsorlu Bağlantılar

Kredi Kartı Yapılandırma 2016

4 yıl önce
1.899 kez görüntülendi

Kredi Kartı Yapılandırma 2016

Kredi Kartı Yapılandırma Yasası Af Var mı 2016 Kredi ve Kart Borcu Olanlar Dikkat Yapılandırma Sorgulama Ekranı İntvd Taksit Başladı mı Kim Ne Kadar Ödeme Yapacak 72 Ay İcrada Takipte Taksitlendirme

Evet bankalara kredi ve kredi kartı borcu olanlara müjde. Devlet bu konuya el attı ve yeni bir düzenleme yaptı. Türkiye’de milyonlarca insan borç batağı içinde. Ve borçlarını ödeyemeyen insanların yuvaları yıkılıyor. Psikolojik bunalıma giriyorlar. Ve maddi sıkıntılar çekiyorlar. Bu gören yetkili kurumlar müjdeli haberi verdi. Bankalar ile anlaşma yapıldı. Ve borcu olanlara af geldi.

Başbakan Binali Yıldırım Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) ile bu işlerin düzenlemesinin yapıldığını açıkladı. Alınan karara göre 72 taksit yapılacak ve insanların taksitleri rahat rahat ödemesi sağlanacak. Küçük taksitlerle insanlar borçlarını kapatıp rahata kavuşacak. Ve faiz oranları da aşağıya çekilecek. Baktığımı zaman bankalar şimdilik İhtiyaç Kredilerine almak isteyen müşterilerine 48 ay’a kadar vade yapmaya başladı.

Sponsorlu Bağlantılar

Müjdeli haberi böylece sizlere vermiş olduk. Eğer sizde kredi ve kredi kartı kullanıcısıysanız bu borçlarını ödeyin ve kapatın. Kartlarınızı kırıp atın. Çünkü bu bir ilettir. İnsana bedava gibi gelir harcamalar ay sonu gelince kredi kartı ekstrelerine bakınca kim bu kadar şeyi harcadı diye düşünür insanlar. Ayağınızı yorganınıza göre uzatın. Ve bu gibi durumlarla bir daha uğraşmayın. Eğer bir şey satın almak istiyorsanız nakit olarak alacak gücünüz varsa alın. Yoksa almayın. Yeni bilgiler geldikçe paylaşacağız.

Kredi Yapılandırma Faiz Tablosu
Kredi Yapılandırma Faiz Tablosu

Sponsorlu Bağlantılar
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Ismail tosun dedi ki:

    Kolay gelsin bana 55000tl lazim yardimci olurmusun

  2. Ismail tosun dedi ki:

    Bana 55000tl lazim cok acil ihtiyacim var yardimci olabilirmisiniz

DİKKAT: İsim soy isim, hangi şehirdesiniz, yaşınız kaç, mesleğiniz nedir, medeni durumunuz, aylık geliriniz, bankalarla sorun yaşadınız mı, neden paraya ihtiyacınız var, ne kadara ihtiyacınız var, aylık ne kadar ödeyebilirsiniz, kaç ay vadede ödeyebilirsiniz, iletişim bilgileriniz bunları detaylıca yazmanız çok önemli. Değerlendirilip size dönüş yapılacak.

Başvuru Yap


Yukarı Çık