Sponsorlu Bağlantılar

Kredi Kartında Biriken Puanları Nakit Paraya Çevirme 2017

6 yıl önce
2.107 kez görüntülendi

Kredi Kartında Biriken Puanları Nakit Paraya Çevirme 2017

Acil Nakit, Kredi, Kredi Kartı , Acil Para puanları Nakit Paraya Çeviren Kurumlar, İstanbul da , İzmir de , Ankara da ,Gaziantep, Rize, Trabzon ,Antalya Kredi Kartı Puanlarını Nakit Paraya Çeviren Yerler

Sponsorlu Bağlantılar

Kredi Kartı kişinin Nam ve hesabına tanımlanan küçük bir kredi limitidir . Kredi Kartı ile artık bir çok işlemi aynı anda yapabiliyorsunuz. Kredi Kartının onay süreci artık eskisi kadar kolay olmuyor. Özellikle opet , shell, Bp gibi petrol istasyonlarında kredi kartı ile işlem yapmaktasınız. Benzin harcamaları, seyahat harcamaları, konaklama giderleri, tatil masrafları, sağlık giderleri, Elektrik , doğal gaz, Su , kira giderleri, okul masrafları, evlilik hazırlıkları, tekstil harcamaları , Gelinlik , damatlık, düğün yeri, araç kiralama, derken bir çok işlemin ödemelerini kredi kartı ile yapmaktasınız. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası , İş Bankası, Akbank , Odeabank, Şekerbank, Ziraat Bankası, Kuvveyt Türk gibi bankaların herhangi biri ile çalışıyorsanız , bankamatik veya kredi kartlarını kullanıyorsunuzdur. Harcadıkça kazandıran bir çok kredi kartı piyasa da mevcuttur. Genellikle bankalarla anlaşma yoluna giden büyük firmalar bankalara özel taksit ve bonus, word puan gibi kampanyalarla kişiye özel bir harcama yaptırırlar. Örneğin 3 cü 100 TL ve üzeri benzin harcamasına anında 50 chip, bonus veya word puan kampanyaları . Müşteri olarak zaten mutlaka benzin kullanıyorsunuz. Neden fazladan biriken bonuslarla alışveriş yapmayın ki ? Genellikle Garanti Bankasının bonus özellikli kartında bol miktarda bonus yüklenir. Harcaması en kolay ve puanları en yüksek bir çok kredi kartı piyasa da yer almaktadır. Kredi Kartları harcama koşullarına göre farklılık göstermektedir. Çok fazla yurt dışına çıkıyorsanız uçuran kredi kartı kullanarak bedava Mil kazanabilirsiniz. Kazandığınız bu puanlarla belli zaman diliminde bedava uçma hakkı kazanabilirsiniz. Piyasa da pek çok kurum biriken para puanları anında nakit paraya çevirmektedir. Piyasadaki İstanbul, Trabzon, Adana, Antalya, Bursa, İzmirde kredi kartını nakit paraya çeviren kurumlar bize ulaşabilir , Biz de sizlerle bu kurumları paylaşabiliriz. Türkiyenin bir çok yerinde kredi kartında biriken para puanları nakit paraya çeviren yerleri sizlerle paylaşabiliriz. Bunun için bize mesaj atmanız yeterlidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Kredi Kartı Yapılandırma 2016 başlıklı makalemizde Kredi Kartı Yapılandırma 2016, Kredi Kartı Yapılandırma Yasası 2016 ve Kredi Kartları Kanunu 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

DİKKAT: İsim soy isim, hangi şehirdesiniz, yaşınız kaç, mesleğiniz nedir, medeni durumunuz, aylık geliriniz, bankalarla sorun yaşadınız mı, neden paraya ihtiyacınız var, ne kadara ihtiyacınız var, aylık ne kadar ödeyebilirsiniz, kaç ay vadede ödeyebilirsiniz, iletişim bilgileriniz bunları detaylıca yazmanız çok önemli. Değerlendirilip size dönüş yapılacak.

Başvuru Yap


Yukarı Çık