Sponsorlu Bağlantılar

Kredi Kartsız Kefilsiz Taksitli Telefon

4 yıl önce
1.996 kez görüntülendi

Kredi Kartsız Kefilsiz Taksitli Telefon

Kredi Kartsız Kefilsiz Taksitli Telefon Senet ile Alma Fırsatı Beko Bayraktar Mutlu Evim iPhone 7 Senetle Satan Mağazalar Elden Satışı Simport Çetinler A.Ş. İksavm Sahibinden Alışveriş Siteleri Almak İstiyorum Siteleri

Artık telefon satışlarında kredi kartına taksit yapılamıyor. Devlet sürekli olarak yeni model çıktıkça elindeki eskimeden telefon alan kişilerin borçlarını ödeyemediğini gördü ve buna engel olmak için karta taksiti yasakladı. Hemen bunun ardından mağazalar da madem karta taksit yapamıyoruz. O zaman kredi ile yaparız dedi. Ve bir çok teknoloji mağazası bankalarla anlaşma yaptı. Anlaşma sonucunda mağaza çalışanlarına yetki verdi artık hızlı şekilde kredi kullandırıyorlar. Cep telefonunuzdan attığınız SMS ile ön başvuru yapıyorsunuz. Ön başvurunun ardından onay gelirse sizi çağrı merkezinden arıyorlar ve bilgilerinizi istiyorlar. Sizde bilgilerinizi verdikten sonra ekrana yansıyor ve krediniz düşüyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Burada size çıkan belgeler imzalatılıyor ve debit karta para yükleniyor. Bu parayı kasadan tek çekim olarak yapıyorsunuz. Telefonunuzu alıp güzelce kullanıyorsunuz. Örneğin Vatan Bilgisayar’da Odeabank ile bunu yapabiliyorsunuz. Vatan boşluk tc kimlik numarası boşluk istediğiniz miktarı yazıp 8444’e gönderebilirsiniz. Ön onay gelirse vatanın size en yakın şubesinden telefonunuzu alabilirsiniz. Krediyi almadan önce telefonu belirleyin ve miktarı netleştirin. Faiz oranı düşük 12 taksit ile cazip rakama alabilirsiniz.

Bunun dışında Mediamark, Teknosa, Bimeks gibi yerlerde bu işlemi yapabilirsiniz. Senetle Telefon satışını genelde ufak telefoncular yapıyor yada alışveriş merkezi tarzında yerler. Bu merkezilerin adını haberin en başında belirttik. Oraların adreslerini sitelerinden bulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Senetle Telefon Satan Yerler Ankara başlıklı makalemizde Senetle Telefon Alma, Senetle Telefon Nereden Alabilirim ve Senetle Telefon Satan Mağazalar İstanbul hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. İlkadım dedi ki:

    Senetle telefon almak istiyorum

DİKKAT: İsim soy isim, hangi şehirdesiniz, yaşınız kaç, mesleğiniz nedir, medeni durumunuz, aylık geliriniz, bankalarla sorun yaşadınız mı, neden paraya ihtiyacınız var, ne kadara ihtiyacınız var, aylık ne kadar ödeyebilirsiniz, kaç ay vadede ödeyebilirsiniz, iletişim bilgileriniz bunları detaylıca yazmanız çok önemli. Değerlendirilip size dönüş yapılacak.

Başvuru Yap


Yukarı Çık