Sponsorlu Bağlantılar

Kredi Notu Öğrenme

6 yıl önce
1.628 kez görüntülendi

Kredi Notu Öğrenme

Kredi Notu Öğrenme Garanti Ziraat Ücretsiz İş Bankası Akbank İNG Teb Sms Turkcell Vodafone Avea

Kredi notu bankaları düzenleme ve denetleme kurumu yani BDDK tarafından tüm öne gelen bankaların birleşmesi ile kurulmuş olan kuruluş’un bilgi havuzunda toplanan bilgiler ile kişiye özel verilmiş kredi güven skorudur. Bir kişi bankaya olan borçlarını ve ödemelerini düzenli yapmazsa bankada onun kredi notu düşer. Bu not tüm bankaların ortak ekranında görünür. A bankasına yaptığınız geç ödeme B bankasında da karşınıza çıkar. Kişiler bankalardan çektikleri ihtiyaç kredilerinin taksidini gününde ödemezse, kredi kartı ekstrelerini geç yatırırsa notları düşüş yönünde hareket eder.

Sponsorlu Bağlantılar

Kredi notu tc kimlik ve cep telefonu numarası ile öğrenilebilir. Kredi notunun önemi bankadan kredi çekerken anlaşılır. Örneğin ev veya araba almak için konut veya taşıt kredisi çekmek isterseniz banka sizin notunuza bakarak krediyi verecektir. Eğer yüksek değilse yüksek bir rakam çekmeniz zor. Bunun dışında iş yerleri için ticari iş yeri kredisi tarzında kobi kredileri için de aynı işlem geçerlidir. Bu yüzden kredi puanınızı yükseltmek için kredi kartı ödemelerini ve kredi borç ödemelerini zamanında ve düzenli olarak yapınız daha sonra karşınıza olumsuz bir tablo olarak yansımasın. Sizde Kredi Notu Öğrenme işlemini yapmak için hemen findeks.com’a girerek sorgulama yapabilirsiniz. Fazla sorgulama yapmayın bu da düşüşe neden olmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

DİKKAT: İsim soy isim, hangi şehirdesiniz, yaşınız kaç, mesleğiniz nedir, medeni durumunuz, aylık geliriniz, bankalarla sorun yaşadınız mı, neden paraya ihtiyacınız var, ne kadara ihtiyacınız var, aylık ne kadar ödeyebilirsiniz, kaç ay vadede ödeyebilirsiniz, iletişim bilgileriniz bunları detaylıca yazmanız çok önemli. Değerlendirilip size dönüş yapılacak.

Başvuru Yap


Yukarı Çık