Sponsorlu Bağlantılar

Krediler Düştümü

7 yıl önce
2.025 kez görüntülendi

Krediler Düştümü

Krediler Düştümü Düşer mi 48 Ay Oldumu Düştü Düşecek mi 2016 Ne Kadar Son Durum

Evet son ekonomik gelişmeleri sizlere aktarmaya devam ediyoruz. Konut Banka Kredisi 2016 Faiz Oranları Düştü mü, Ne Kadar Oldu? diye merak eden ziyaretçilerimize müjdeli haberler vereceğiz. Bir çok insan kiradan kurtulup kendi evlerinin sahibi olmayı hayal ediyor. Ev almak isteyenler sık sık bu soruları sorup araştırıyorlar. Son açıklanan rakamlara göre Konutta Faizler Düştü evet yanlış duymanız sonunda bankalar bu oranları aşağıda çekti. Baktığımız da şuan uygun bankalar arasında Garanti Bankası bulunuyor. Şuan da oranlarını %0,72’e düşürdüler. Ve 120 ay seçeneği ile yani 10 yılda geri ödeme yapabiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Kredi Faizleri Düştü mü? Güncel Oranlar hakkında bilgiler vermeye devam ediyoruz. En uygun konut kredisi hangi banka kamu bankalarında konut faizleri düştü. Peki vatandaşlar soruyor doğal olarak Kredimi Hangi Bankaya Taşımalıyım diye şimdi şöyle anlatalım. Ziraat Bankası yine aynı şekilde %1 altında düşürdü. Bankalardan yapılan açıklamalar bu şekilde. Ayrıca bunda devletinde büyük rolü oldu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ısrarla bu konuda iyileştirmeler ve indirimler yapılmasını istiyordu sonunda bu taleplere cevap geldi.

Sizde bütçenize uygun olan kredileri hesaplayın sorgulayın ve istediğiniz bankadan kredinizi çekin. Krediyi alabileceğiniz bankalar arasında Akbank’ta yer alıyor onlarda çeşitli kampanyalar yapmışlar.

Krediler Hakkında Detaylı Bilgiler İçin Krediler Kategorisini Ziyaret Edebilir. Aklınıza Takılan Soruları Yorum Bölümünden Yazabilirsiniz. Finansal Danışmanlarımız En Kısa Sürede Cevap Verecektir.

Sponsorlu Bağlantılar
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Ankara dedi ki:

    50.000 tlye ihtiyacım var 2000 dolar maaşım var sgk yok borclarimi toparlayacagim

DİKKAT: İsim soy isim, hangi şehirdesiniz, yaşınız kaç, mesleğiniz nedir, medeni durumunuz, aylık geliriniz, bankalarla sorun yaşadınız mı, neden paraya ihtiyacınız var, ne kadara ihtiyacınız var, aylık ne kadar ödeyebilirsiniz, kaç ay vadede ödeyebilirsiniz, iletişim bilgileriniz bunları detaylıca yazmanız çok önemli. Değerlendirilip size dönüş yapılacak.

Başvuru Yap


Yukarı Çık