Sponsorlu Bağlantılar

Multinet Kırdırma Yerleri Nakite Çevirme Bozdurma

6 yıl önce
4.638 kez görüntülendi

Multinet Kırdırma Yerleri Nakite Çevirme Bozdurma

Multinet Kırdırma Yerleri Nakite Çevirme Bozdurma Sodexo Yemek Kartı Çeki Kuponu Fişi Multineti Nasıl Paraya Çeviririm Ticket Çevirecek Yer Kıran Bozan Winwin Yerleri İstanbul Setcard Ankara

Büyük şehirlerde hemen hemen bütün firmalar ve şirketler çalışanlarına ve işçilerine yani elemanlarına yemek kartı vermektedir. Bu yemek kartları multinet, sodexo, ticket ve setcard olarak en bilindik ve kullanılanlardır. Bu kredi kartı gibidir ama belli başlı yerlerde geçer. Bunlar yemek yeme yerleri gibi yerlerdir. Ve buna aylık olarak belli bir bakiye yüklenir bu şirketten şirkete göre değişkenlik gösterir. Çalışanların yemeklerini serbest kılmıştır ve yemekhane derdinden patronları kurtarmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Yemek yeme dışında marketlerden gıda alışverişleri yapabilirsiniz. Anlaşmalı marketler ile gıda ürünleri hatta bazılarında gıda dışı ürünleri bile bu kart ile alabiliyorsunuz. Genelde çalışanlar restorant, fast-food ve büfeler lokantalardan yemek yer.

Dışarıda yemek yemek istemeyen ve alışverişin yapmak isteyenler o şekilde alacaklarını alabilir ve işe giderken evden hazırlayıp götürebilir böylece ev bütçesine katkı yapmış olursunuz.

İçindeki bakiyeyi nakite çevirip para olarak kullanmak isterseniz bazı kurumlar yada küçük işletmeler belli bir komisyon karşılığında bu işlemi yapmaktadır. Kimisi %10 kimisi %20 pay almaktadır. Bizce nakite çevirme işleminde siz zarara düşüyorsunuz isterseniz bir tanıdığınıza verip ondan nakit alabilirsiniz böylece komisyon ödemezsiniz. İlla çevirecek yer arıyorum diyorsanız sitemizdeki linklerden faydalanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Multineti Paraya Çeviren Yerler Nakite Çevirme başlıklı makalemizde Multinet Nakite Çevirme, Multineti Nasıl Paraya Çeviririm ve Multineti Paraya Çeviren Yerler Nakite Çevirme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

DİKKAT: İsim soy isim, hangi şehirdesiniz, yaşınız kaç, mesleğiniz nedir, medeni durumunuz, aylık geliriniz, bankalarla sorun yaşadınız mı, neden paraya ihtiyacınız var, ne kadara ihtiyacınız var, aylık ne kadar ödeyebilirsiniz, kaç ay vadede ödeyebilirsiniz, iletişim bilgileriniz bunları detaylıca yazmanız çok önemli. Değerlendirilip size dönüş yapılacak.

Başvuru Yap


Yukarı Çık