Sponsorlu Bağlantılar

Multineti Paraya Çeviren Yerler Nakite Çevirme

6 yıl önce
2.586 kez görüntülendi

Multineti Paraya Çeviren Yerler Nakite Çevirme

Multineti Paraya Çeviren Yerler Nakite Çevirme Nasıl Çeviririm Yemek Fişi Ticket Sodexo Setcard Kartı Çevirecek Yer Kırdırma Bozdurma İstanbul Bozan Kıran Ankara

Bugün ki haberimiz kurumsal firmalarda çalışan işçiler için olacak. Çoğu kişiye yemek ihtiyaçlarını karşılamaları yemek kartları verilir. Ve kartlara aylık düzenli olarak bakiyeler yüklenir. Bu bakiyeler ile kişiler istedikleri yerden yemeklerini yer. Çoğu yerde bu kartlar geçmektedir. Geçen yerlerin kapısında etiketler bulunmaktadır buradan anlayabilirsiniz. Ve bu kartları düzenli olarak bütçenize göre ayarlamalısınız. Örneğin bir gün pahalı bir yemek yediyseniz ertesi gün uygun fiyatlı bir şey yemelisiniz ki ay sonunu getirebilesiniz. İşte bunun için planlama yapmanız lazım.

Sponsorlu Bağlantılar

Bunun dışında kafeler, restorantlar, büfeler, lokantalar dışında bazı marketlerde alışveriş yapabilirsiniz. Sürekli dışarıdan sağlıksız yemek yemek hem size hem bütçenize zararlı olabilir. Bu yüzden dışarıdan alışveriş yapıp evden hazırlayıp götürebilirsiniz. Örneğin Happy Center, Çetinkaya, Kim, Peynirci Baba gibi yerlerde geçmektedir sizden komisyonsuz olarak kullanmanıza imkan tanıyan yerlerden sadece bir kaçı.

Size en yakın geçen tüm yerleri Multinet Üye Ara Motoru‘nu kullanarak bulabilirsiniz. Bazılarında sadece gıda reyonunda bazılarında ise tüm ürünlerde geçer. Kasaya sorup öğrenebilirsiniz.

Eğer karttaki bakiyeyi nakite çevirip para olarak kullanmak isterseniz bir çok yer komisyon ile bunu yapmaktadır. Bazıları %10 bazıları %20 komisyon alarak size içindeki nakiti verir. Örneğin yüzde 10 komisyon ile çalışan bir iş yeri 300 tl çekim yapıp size 270 tl verir. Bu gibi işlemler de dolandırılmamak için çekim yapıldığı anda önce parayı isteyin. Ve bakiyenizi uygulamadan paranın çekilip çekilmediğini kontrol edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Setcard Nakite Çevirme Paraya Çeviren Yerler başlıklı makalemizde Setcard Kırdırma Bozdurma, Setcard Nakite Çevirme Kırdırma ve Setcard Nakite Çevirme Paraya Çeviren Yerler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. MAHMUT dedi ki:

  2000 tl multinetim var nakite çevireğim

 2. Vedat dedi ki:

  500 dtl multinetim var nakité çevirmek istiyorum

 3. Mugla dedi ki:

  Multineti nerede nakite cevirebilirim 600 tl

 4. ANKARA, ERYAMAN dedi ki:

  Ankara da %20 ile nakite cevrilir 507 360 5226

  1. Mert dedi ki:

   Kardes adres verebilirsen gelim cevirelim nakite

 5. ANKARA, ERYAMAN dedi ki:

  Multinet, setcart ankara da % 20 ile nakite cevrilir.. tolga 0507 360 52 26

  1. Aykut dedi ki:

   Adres verirsen dukknin gelip nakite cevrelim

DİKKAT: İsim soy isim, hangi şehirdesiniz, yaşınız kaç, mesleğiniz nedir, medeni durumunuz, aylık geliriniz, bankalarla sorun yaşadınız mı, neden paraya ihtiyacınız var, ne kadara ihtiyacınız var, aylık ne kadar ödeyebilirsiniz, kaç ay vadede ödeyebilirsiniz, iletişim bilgileriniz bunları detaylıca yazmanız çok önemli. Değerlendirilip size dönüş yapılacak.

Başvuru Yap


Yukarı Çık