Sponsorlu Bağlantılar

Peşinatsız Taksitle Araba Veren Galeriler

5 yıl önce
3.196 kez görüntülendi

Peşinatsız Taksitle Araba Veren Galeriler

Peşinatsız Taksitle Araba Veren Galeriler Konya Bursa Ankara İstanbul Senetle Satan 2. El Galeriden İkinci Hiç Peşinat Ödemeden Otomobil Satışı Yerler Vadeli Oto Galeri Firmaları Araç Almak İstiyorum Sahibinden Satılık Arabalar

Ülkemizde araç fiyatları ÖTV KDV denilen ve devlet tarafından tahsil edilen vergiler yüzünden oldukça pahalı. Bir arabanın maliyeti diyelim 30.000 tl ise bunu Türkiye’de 60.000 Tl’ye satıyorlar sebebi ise Özel Tüketim Vergisi ve Katma Değer Vergisi. Yerli olarak otomobil markamız yok ama diğer ülkelerin ürettikleri arabalar üzerinden devlet bir sürü gelir elde ediyor. Herkes otobüsler ve toplu taşıma araçlarından kurtulup kendi özel araçlarına binmek istiyor ama yüksek paralar olduğu için kimse alamıyor. Bundan dolayı bankalardan Taşıt Kredisi çekiyorlar ama onlara da onay gelmesi oldukça zor. Sizden aylık ödeyebileceğiniz miktarın belgesini istiyorlar. Ve maaşın hepsini saymıyorlar %80’ini sayıyorlar. Anlayacağınız uzun iş. Kredi kartı ile de alma imkanı yok. Bu rakamda olan kartı olan kaç kişi var zaten.

Sponsorlu Bağlantılar

Ve tüm bunları aşmanız için size Senetle Araba Satan Galeriler hakkında bilgiler vereceğiz. Nasıl olacak derseniz. Artık onlar size araba almanız için kolaylıklar sağlıyor. Tabi burada kendilerine kar elde etmek için yapıyorlar ama yine de olsun siz en azından kendi aracınızın sahibi oluyorsunuz. Galeriden Taksitle İkinci El Araba nasıl alınır. Öncelikle hangi il ve ilçeden olduğunuzu yazın. Hangi marka model yıllık araba almak istediğinizi yazın. Sıfır mı ikinci el mi istiyorsunuz. Maksimum kaç km olsun. Aylık geliriniz nedir. Ve kaç ay vade istiyorsunuz.

Tüm bunları yazdıktan sonra size Hiç Peşinat Ödemeden Sahibinden Peşinatsız Taksitle Otomobil vereceğiz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Senetle Araba Alma başlıklı makalemizde Senetle Araba Alma, Senetle Araba Alma Sahibinden ve Senetle Araba Alma Yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Isparta/merkez dedi ki:

    Bayram Demirkaya,Isparta,özel şirkette çalışıyorum,bekarım,aylık gelirim 2000 tl,kesilmiş hapis cezası nedeniyle,bir banka borcum,icralık oldu,cezam biter bitmez ,hepsini ödedim,ama,sonuçta,icralık olduğu için,kara listeye alındım,bir miktar peşinat verip,taksitle araba almak istiyorum,aylık 1000 tl,rahat ödeme yapabilirim,24 ay olabilir,bankalara yalvarmak istemiyorum,1972 doğumluyum,uygun görülürse,görüşelim.

DİKKAT: İsim soy isim, hangi şehirdesiniz, yaşınız kaç, mesleğiniz nedir, medeni durumunuz, aylık geliriniz, bankalarla sorun yaşadınız mı, neden paraya ihtiyacınız var, ne kadara ihtiyacınız var, aylık ne kadar ödeyebilirsiniz, kaç ay vadede ödeyebilirsiniz, iletişim bilgileriniz bunları detaylıca yazmanız çok önemli. Değerlendirilip size dönüş yapılacak.

Başvuru Yap


Yukarı Çık