Sponsorlu Bağlantılar

Senetle Alışveriş

4 yıl önce
1.671 kez görüntülendi

Senetle Alışveriş

Senetle Alışveriş Giyim Yapılan Mağazalar İstanbul Siteleri Ankara Ekşi Antalya Ümraniye Nasıl Yapılır Bursa

Artık firmalar satışlarını arttırmak için çeşitli taksitlendirme yöntemleri kullanmaya başladı. Bankalar bu kadar yaygın değilken herkesin kredi kartı yokken mağazalar, dükkanlar, esnaflar taksitlendirme sistemini senet ile yapıyordu. Şimdi ekonomi piyasası iyice zayıfladığı için firmalar eski usul satış yöntemlerini tekrar devreye koydu. Çoğu kişinin kredi kartları patlamış durumda. Çünkü kredi kartları borçları yüzünden bütün bankalar kişilerin kartlarına bloke koymuş durumda. Herkes kara listeye girdiği için kredi notu düşüklüğünden ve sicilin bozuk olması yüzünden kredi kartı alamıyorlar. Kendilerine bir ürün satın almak isteyen kişiler bu yüzden senetle alışveriş yapmak istiyorlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir çok teknoloji firması ve marketleri indirim kampanyaları yapıp televizyon, radyo ve internet üzerinden reklamlar yapıyorlar. Fakat kişiler buradan bir şey almak istedikleri zaman kredi kartı ile ancak alım yapabiliyorlar. Bunun dışında cep telefonuna kredi kartı olana bile taksit yapamıyorlar çünkü yasak getirildi. Bunun üzerine senetle alışveriş ve özellikle akıllı telefon satışları patladı. Özellikle Evkur bu konuda en bilinen ve en çok şubesi olan yer. Buralardan telefon almak çok kolay. Ama sizi oldukça kazıklıyorlar. 2.000 tl olan telefonu 3.000 tl’ye satıyorlar. Eğer sizin için önemli değilse bu şekilde satın alabilirsiniz. Bunun dışında diğer ürünlere taksit sayısı en fazla 6 oldu. Daha önceden 12 taksitti. Son düşüşler özellikle bilgisayarlar ve cep telefonlarının satışlarını düşürdü. Sizde uzun vadeli ürün almak istiyorsanız bu tip yerleri tercih edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

DİKKAT: İsim soy isim, hangi şehirdesiniz, yaşınız kaç, mesleğiniz nedir, medeni durumunuz, aylık geliriniz, bankalarla sorun yaşadınız mı, neden paraya ihtiyacınız var, ne kadara ihtiyacınız var, aylık ne kadar ödeyebilirsiniz, kaç ay vadede ödeyebilirsiniz, iletişim bilgileriniz bunları detaylıca yazmanız çok önemli. Değerlendirilip size dönüş yapılacak.

Başvuru Yap


Yukarı Çık