Sponsorlu Bağlantılar

Senetle Araba 2022 Yılı İçin Başvuru

4 yıl önce
1.735 kez görüntülendi

Senetle Araba 2022 Yılı İçin Başvuru

Araba almak sene sonunu beklemek belki de en avantajlı durumlardan. Çünkü yıl sonu geldiğinde tüm araba firmaları örneğin Renault  Megan Sedan, Fıat Egea, Renault Clıo,Honda Cıvıc, Wokswagen Passat, Hyundaı i20 Troy, Ford Focus, Renoult Symbol,Wolkswagen Golf, Volkswagen Polo, Peugeot, Opel Astra, Dacıa Sandero, Toyota Corolla, Hyudaı Accent Blue, Nissan QASHQAI, Volkswagen Jeta, Cıtroen, Mercedes Benz, Skoda Octavıa, Fıat Lınea, Seat Leon, Ford Courıer, Opel Corsa, Huydaı Tucson, Opel Astra , Nissan Mıcra, Bmw, Audı, Kıa,Toyota, Hyudaı gibi firmalar yıl sonuna özel kampanyalar yapmaktadır. Bu firmalardan araba almak tabii kide daha avantajlı. Bankalardan kredi alamayanlar % 0 faizli otomobil kredileri alabilirler.Yıl sonuna özel taşıt kredi oranlarını da çok fazla oranda düşme göstermektedir. Garanti Bankası , Akbank, Türk Ekonomi Bankası, İng Bank, Anadolu Bank , Qnb Finansbank, Odea Bank Oksijen Hesap , Deniz Bank , Şekerbank , Aktif Bank gibi bankaların yıl sonu ve yıl başı özel taşıt faiz oranlarına bakmakta fayda vardır. 

Sponsorlu Bağlantılar

Araba kredisi alırken kesinlikle bütçenize uygun krediyi almalısınız. Geliriniz kadar giderleriniz de çok önemlidir. Aracı kredi ile aldığınızda araç ödemeleri yapana kadar bankaların ve diğer, aracı kurumların himayesi altındadır. Otomobil kredisi başvurusunda bulundunuz , banka kredisi taşıt kredisini onayladı , fakat siz almaktan vazgeçtiniz, Taşıt Kredisinden cayma hakkı kredinin onaylanma tarihinden itibaren tam 14 gündür.

Banka ve Otomobil Firmaları dışında Faiz olmadan, vade farkı ve hiç bir fark olmadan araba almanız da mümkün. İsteyen hiç peşinatsız veya 80 ay taksitle Bir arabam dan, veya Emin Evim veya Emin Oto dan rahatlıkla araba alabilirsiniz. Peşinatsız senetle araba veren firmaları iyi araştırmanız gerekmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Acil Nakit Nerden Bulabilirim başlıklı makalemizde Acil Nakit Nerden Bulabilirim, Acil Nakit Para Nerden Bulabilirim ve Acil Para Lazım Nerden Bulabilirim hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

DİKKAT: İsim soy isim, hangi şehirdesiniz, yaşınız kaç, mesleğiniz nedir, medeni durumunuz, aylık geliriniz, bankalarla sorun yaşadınız mı, neden paraya ihtiyacınız var, ne kadara ihtiyacınız var, aylık ne kadar ödeyebilirsiniz, kaç ay vadede ödeyebilirsiniz, iletişim bilgileriniz bunları detaylıca yazmanız çok önemli. Değerlendirilip size dönüş yapılacak.

Başvuru Yap


Yukarı Çık