Sponsorlu Bağlantılar

Senetle Kredi Başvuru Formu

4 yıl önce
3.078 kez görüntülendi

Senetle Kredi Başvuru Formu

Bankalardan kredi alamayanlara kendi şirket bünyemizde senetle kredi veriyoruz.

2019 yılında sizde parasız kalmayacaksınız. Sizlere 100.000₺ limit ve 80 aya kadar vade seçeneği sunuyoruz. Senetleri yapıyoruz ve siz imzanızı atıyorsunuz paranızı teslim alıyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

81 ilde bayimiz vardır sizde almak istiyorsanız hemen aşağıdaki forma istediğiniz miktarı vadeyi yaşadığınız il ilçeyi yazınız.

Kesinlikle yaptığımız işlemler yasaldır. Kesinlikle emin olabilirsiniz. Tefeciler.com olarak sizlere bunun teminatını veriyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Faizle Para Alıp Veren Kuruluş Bulma başlıklı makalemizde Faizle Para Alıp Veren Kuruluş Bulma, Faizle Para Veren Kişiler ve Faizle Para Veren Kurumlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Senetle Kredi Başvuru Formu Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. gunay gunaydin dedi ki:

    merhaba 30000 tl krediye ihtiyaci var

DİKKAT: İsim soy isim, hangi şehirdesiniz, yaşınız kaç, mesleğiniz nedir, medeni durumunuz, aylık geliriniz, bankalarla sorun yaşadınız mı, neden paraya ihtiyacınız var, ne kadara ihtiyacınız var, aylık ne kadar ödeyebilirsiniz, kaç ay vadede ödeyebilirsiniz, iletişim bilgileriniz bunları detaylıca yazmanız çok önemli. Değerlendirilip size dönüş yapılacak.

Başvuru Yap


Yukarı Çık