Sponsorlu Bağlantılar

Senetle Kredi Veren

4 yıl önce
1.843 kez görüntülendi

Senetle Kredi Veren

Senetle Kredi Veren Bankalar Yerler İstanbul Kuruluşlar Kurumlar Faktoringler Kuyumcular Finans Şirketleri Kişiler İzmir

Bankadan kredi çekemeyen bir çok vatandaş dillerde dolaşan ama kimsenin net olarak bilmediği bir konu olan senetle kredi sistemini araştırıyor. Fakat baktığımız zaman hiç bir site net bir bilgi vermiyor. Bu yüzden bizde bu açığı gördük ve sitemizi aktif ettik.

Borç Kapatma Kredisi Verilir diyen tefeciler buraları mesken tutmuş durumda. Halbuki yasal olarak çalışan bir çok yer var. Biz hepsini liste halinde burada yayınlayacağız. Senetle Kredi olayı ilk ne zaman çıktığı bilinmiyor. İnsanlar bankalara kredi başvurusu yapıp red cevabı alınca alternatif yöntemler aramaya başlayınca bunu gören fırsatçı ve komisyoncular faizden para kazanma yöntemi olarak geliştirmişler.

Sponsorlu Bağlantılar

Fakat bizim tavsiye etmediğimiz bir yöntem olsa da bu yol ile para çekenler var. İnsanlar borçlarını ödeyemeyince uyku uyuyamıyor psikolojisi bozuluyor ve mecbur kalıyorlar. Sizde zorunda kaldıysanız senetle kredi seçeneğini düşünebilirsiniz.

Senetle Para Veren Yerler 2016 yılı itibari ile iyice arttı. Devlet buna bir çözüm bulamıyor. Çünkü çoğu zaman gizli ve el altından yapılıyor. Karanlık güçler müşterilerini tuzağına düşürüp kıvrandırıyor. Paradan para kazanma sanatı ile faizden gelir elde ediyorlar. Komisyoncular ellerini ovuşturuyor çünkü sıkıştığınızda sizin halinizi çok iyi analiz edip bu durumu fırsata çeviriyorlar.

Senetle Kredi Veren Kuyumcular Şirketler Faktoringler İkrazatçı Bankalar ve Tefeciler hakkında bilgiler vermeye çalıştık. Diğer haberlerde görüşmek üzere.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Senetle Para Verenler başlıklı makalemizde Borç Para Verilir, Senet Karşılığı Borç Para Verenler ve Senetle Borç Verilir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. ali dedi ki:

  10000 tl lazim ulasabilirmisiniz

 2. karaman dedi ki:

  SELAM karamanda yasiyurum cifciyim bankalardan kredi alamiyurum nedeni su kendi hata yuzumden kara listeye girdim biliyursunuz cifciler hasat zamani odeme yaparlar hem banka borclarimi hemde sahis borclarimi odemem gerekiyur bana yardimci olurmusunuz acil olarak tskler tel

 3. karaman dedi ki:

  SELAM karamanda yasiyurum cifciyim bankalardan kredi alamiyurum nedeni su kendi hata yuzumden kara listeye girdim biliyursunuz cifciler hasat zamani odeme yaparlar hem banka borclarimi hemde sahis borclarimi odemem gerekiyur bana yardimci olurmusunuz acil olarak tskler tel MUHITTIN UYSAL 1950 DOGUMLU KARAMAN

 4. Yalçın dedi ki:

  10000 tl ye ihtiyacım var devlet memuruyum

 5. izmir menemen dedi ki:

  YASİN BAYRAM İZMİR MENEMENDE 24 YAŞINDAYIM DEMİR ÇELİK BEKAR 2500 TL KREDI KARTI GECIKMESI KISISEL BORÇLAR 10 BIN TL 500 TL KADAR ODEYEBILIRIM 24 YADA 36 AY VADE DE OLUR YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM TEŞEKKURLER

DİKKAT: İsim soy isim, hangi şehirdesiniz, yaşınız kaç, mesleğiniz nedir, medeni durumunuz, aylık geliriniz, bankalarla sorun yaşadınız mı, neden paraya ihtiyacınız var, ne kadara ihtiyacınız var, aylık ne kadar ödeyebilirsiniz, kaç ay vadede ödeyebilirsiniz, iletişim bilgileriniz bunları detaylıca yazmanız çok önemli. Değerlendirilip size dönüş yapılacak.

Başvuru Yap


Yukarı Çık