Sponsorlu Bağlantılar

Setcard Nakite Çevirme Paraya Çeviren Yerler

4 yıl önce
3.424 kez görüntülendi

Setcard Nakite Çevirme Paraya Çeviren Yerler

Setcard Nakite Çevirme Paraya Çeviren Yerler Ticket Yemek Kartı Çevirecek Yer Sodexo Kırdırma Fişi Multinet Nasıl Çeviririm Bozdurma İstanbulda İlan

Büyük şehirler’de kurumsal firmalar çalışanlarına öğlen molalarında yemek ihtiyaçlarını karşılamaları için yemek kartı verir. Bu yemek kartları büfeler, lokantalar, restorantlar, fast food yemekleri gibi bir çok yerle geçerlidir. Çalışanlar en yakın ve bütçelerine uygun yerlere giderek burada yemeklerini yerler. Aylık olarak belirli bir tutar yatırılır. Örneğin tam zamanlı çalışan bir işçiye aylık olarak en az 300 tl yatırılır. Buda günlük 10 tl gibi rakama denk gelir. Bu rakam firmaya göre değişir. 600 tl’ye kadar çıkabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu işi yapan bir çok firma vardır. Setcard bunlardan biridir. Diğer popüler olanlar ticket, sodexo ve multinet‘tir. En çok kullanılan bunlardır. Yemek yeme yerleri bu firmalardan makinelerini almak zorundalar. Çünkü çalışanlar bunların geçtiği yerleri tercih ederler sonuçta. Ama her yerde geçmeyebilir. Bazı yerler sadece nakit ve kredi kartı ile çalışır. Geçip geçmediğini camlarına stickerlarını yapıştırırlar buradan anlayabilirsiniz.

Bunun dışında bu kartlar bazı market ve bakkallarda geçer. Gidip oralardan alışveriş ve ev ihtiyaçlarını alabilirsiniz. Ev bütçesini ayarlamak isteyen bazı bireyler buralardan alıp evden işe hazırlayıp götürmekteler. Sizde evde ekmek arası sandivç hazırlayıp götürebilirsiniz.

Kartın içindeki bakiyeyi nakite çevirmek isterseniz bunu yapan yerler var komisyon ile. İçinde diyelim 300 tl var. Bunun hepsini çekiyorlar size 240 tl olarak %20 komisyon ile paraya çeviriyorlar. Sizin işinize geliyorsa bu şekilde çevirip harcama yapabilirsiniz. Ama bizce boşuna 60 tl komisyon vermeye gerek yok. Bir çok yerde geçiyor kartlar. Örneğin: Happy Center, Çetinkaya, Kim, Peynirci Baba gibi çok fazlası.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Sodexo Ticket Multinet Setcard Paraya Çevirme Nakite Çeviren Yerler başlıklı makalemizde Multineti Paraya Çeviren Yerler Nakite Çevirme, Setcard Paraya Çevirme Nakite Çeviren Yerler ve Sodexo Ticket Multinet Setcard Paraya Çevirme Nakite Çeviren Yerler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

DİKKAT: İsim soy isim, hangi şehirdesiniz, yaşınız kaç, mesleğiniz nedir, medeni durumunuz, aylık geliriniz, bankalarla sorun yaşadınız mı, neden paraya ihtiyacınız var, ne kadara ihtiyacınız var, aylık ne kadar ödeyebilirsiniz, kaç ay vadede ödeyebilirsiniz, iletişim bilgileriniz bunları detaylıca yazmanız çok önemli. Değerlendirilip size dönüş yapılacak.

Başvuru Yap


Yukarı Çık