Sponsorlu Bağlantılar

Şube Yetkisinde Kredi Veren Bankalar

4 yıl önce
2.334 kez görüntülendi

Şube Yetkisinde Kredi Veren Bankalar

Şube Yetkisinde Kredi Veren Bankalar Şube Müdür Onaylı Banka Müdürü İsterse Verebilir mi Verme Yetkisi Kime Aittir İsiyatifi

Bankalarda kredi verme yetkisi kime aittir diye soran ziyaretçilerimiz için bir haber hazırladık. Banka müdürü insiyatifi nedir. Kredi onayı verebilirler mi. Şube onaylı kredi veren bankalar hangileridir hepsi burada…

Çoğu vatandaş kredi almak için bankalara başvuruyor fakat merkeze gönderilen bilgiler sonucu çoğu zaman kredi notu düşüklüğü ve gelir azlığı nedeniyle krediler onaylanmıyor. Bunun sonucunda farklı şekillerde kredi alma yöntemini düşünüyor insanlar. Bizde kredi onayı hakkında bilgi vermeye karar verdik ve sizlere bilgileri aktarıyoruz.

Kırmızı kalem yiyene kredi veren bankalar tabi ki vardır. Bunu yapmak için bazı bankaların bazı şube müdürleri para almaktadır. Kendi içlerinde normalde onay verilmeyecek kişilere onay çıkartırlar ve kredi verirler. Bu yüzden müdür kendine komisyon alır. Bu müdürler hangi bankanın hangi şubesinde ne şekilde bu işlemi yapıyor merak ediyorsanız yazının devamını okuyunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Mesela aldığımız duyumlara göre Garanti Bankası’nda bu tarz işlemler dönüyormuş. Tabi ki bunu gizlilik çerçevesinde yaptıkları için merkezin bundan haberi yok. İşlemler tıkır tıkır yürüyor herkes kendine düşen payı alıyor bu yüzden rüşveti alan herkes komisyonu ile mutlu oluyor. Örneğin 100.000 tl’de %25 komisyon alıyorlar buda 25.000 tl yapıyor. Baya yüksek bir meblağ oluyor.

Bazı bankalarda bu tarz işlemler için şube müdürlerine kendileri doğrudan yetki vermiş durumda. Vakıfbank 500 bin liraya kadar kredi isteyen müşterilerine yardımcı olmaları için müdürlere yetki verdi.

Eğer sizinde krediye ihtiyacınız varsa kredi notu düşük olana kredi veren bankalar sayesinde çekebilirsiniz. Banka müdürleri kolay kredi çıkartabilir mi böylece öğrenebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Kara Listede Olanlara Kredi Veren Bankalar başlıklı makalemizde Bozuk Sicile Kredi, Kara Listede Olanlara Kredi Veren Bankalar ve Kara Listedekilere Kredi Veren Bankalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Ahmet dedi ki:

    Kredi cikartbilenn kim varsaa acill ulassnn lutfennn cook acill 5.000 ila 10.000 tele yalvririm biri oksnn artik su majimii son gnmm lutfennn

  2. Konak dedi ki:

    Ulaşabilirseniz görüşelim

  3. ankara dedi ki:

    Murat engin, ankara, 36, evli, 2500, ödemelerim gecikti, 30000, 750, 48ay,

DİKKAT: İsim soy isim, hangi şehirdesiniz, yaşınız kaç, mesleğiniz nedir, medeni durumunuz, aylık geliriniz, bankalarla sorun yaşadınız mı, neden paraya ihtiyacınız var, ne kadara ihtiyacınız var, aylık ne kadar ödeyebilirsiniz, kaç ay vadede ödeyebilirsiniz, iletişim bilgileriniz bunları detaylıca yazmanız çok önemli. Değerlendirilip size dönüş yapılacak.

Başvuru Yap


Yukarı Çık