Sponsorlu Bağlantılar

Tefeci Ne Demek

4 yıl önce
1.558 kez görüntülendi

Tefeci Ne Demek

Tefeci Ne Demek Vikipedi Tefecilik Bezirgan Bulmacada İngilizcede Nedir Anlamı İş Yapar Nerelerde Bulunur Amaçları Hakkında Bilgi Mağdurları Kimdir Nasıl Yapılır İspatlanır Tefecinin Diğer Adı Tanımı

Bugün sitemizin temelleri ve amaçları üzerine kurulmuş olan tefeci kelimesinin anlamını açıklayacağız. Bunu arama motorlarını arattığımızda bazı farklı sonuçlar çıkıyor. Zorda kalmış olanlara fazla faizle merdiven altı borç nakit veren insanlara denir. Bizde bu kişilerin analizi yaptık ve bu test sonuçlarını buraya aktardık. Ülkemizin her ilinde bu kişilerden bulunmaktadır. Ama en çok bulunan yerler İstanbul, Ankara, İzmir olarak ortaya çıkmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Tefeci Ne Demek bazı aracı kurumlar bu kişileri normal faiz oranlarının çok üstünde borç nakit vermesine denir diyor. Aslında bu doğru bir tanımdır. Ve bu kişiler bu işi devlet tarafından onaylanan bir izin belgeleri olmadan usulsuz olarak yapmaktadırlar. Bu kişiler ellerindeki parayla faizden para kazanmanın yolunu bulmuşlar ve insanların zor anlarını kullanarak dolandırmaktadırlar. Aslında bu tip insanlara söylenecek çok şey var ama ağzımızı bozmadan yayın yapmak istediğimiz için şu an burada söyleyemiyoruz.

Tefeciler olayının ortaya çıkış sebebi arz talep ilişkisinin doğru orantıda olmamasıdır. Yani şöyle ki çok fazla talep olup bunu karşılayacak arz olmayınca bu kişiler devreye girip insanların kanına giriyor kolayca parayı veriyor ama 2-3 katı şeklinde geri ödeme istiyorlar.

Sonuç olarak sizlere diyoruz ki bu Tefecilerden uzak durun. Onlardan size hayır gelmez. Sitemiz kesinlikle tefeciler sitesi değildir. Aksine onların gerçek yüzün ortaya koymak için açılmış bilgilendirme sayfasıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Tefeci Cemil başlıklı makalemizde Ankara Tefeci Cemil, Tefeci ve Tefeci Cemil hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. tekirdağ dedi ki:

    10000 tl acil ihtiyacım var 1500 tl her ay ödeme yapabilirim 24 ay muhammet hanifi çoban 31 yaşındayım fabrikada makina operatölügü yapıyorum evli ve iki çocugum var aylık gelirim 2250 tl bankalarla sorun aşadım kredi kartı ve ek hesap

DİKKAT: İsim soy isim, hangi şehirdesiniz, yaşınız kaç, mesleğiniz nedir, medeni durumunuz, aylık geliriniz, bankalarla sorun yaşadınız mı, neden paraya ihtiyacınız var, ne kadara ihtiyacınız var, aylık ne kadar ödeyebilirsiniz, kaç ay vadede ödeyebilirsiniz, iletişim bilgileriniz bunları detaylıca yazmanız çok önemli. Değerlendirilip size dönüş yapılacak.

Başvuru Yap


Yukarı Çık