Sponsorlu Bağlantılar

Tefeciler Nasıl Çalışır

7 yıl önce
2.849 kez görüntülendi

Tefeciler Nasıl Çalışır

Tefeciler Nasıl Çalışır Tefeci ve Türleri Nerelerde Çalışırlar Yasal Tefecilik Tefeciden Alınan Borç Tefeciye İmzalanan Senet Suçu Nasıl İspatlanabilir Bankaların Kara Listesini Nasıl Deldi Acil Arıyorum Bul Altın Veren Kuyumcular

Bugün sizlere sitemiz ana teması olan Tefeciler hakkında önemli bir bilgiyi paylaşacağız. Herkesin merak ettiği bir soru olan Tefeciler Nasıl Çalışır aslında basit bir işleyiş ile devam ediyor bu sistem. Bu kişiler kötü yollar ve karanlık işler ile kazandıkları paraları işletmek için ve daha fazla üstüne eklemek için kişilere senetle borç veriyorlar. Bu kişiler 10.000 tl verdiyse geri istersen 15.000 tl olarak istiyorlar. Ödemezseniz sizi tehdit ediyorlar veya ellerindeki imzaladığınız senetler ile şantaj yapıyorlar. Çünkü size verdikleri rakamdan daha fazlasını oraya yazıyorlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Tefeci ve Türleri hakkında internette fazla bir bilgi yok. Bizde bu bilgi eksikliği farkettik ve tefeciler.com adresini aktif hale getirdik. Tüm detaylar zamanla burada toplanıp arşiv haline gelecek. Hedefimiz Tefeciler kelimesinde ilk sıraya gelmek. Peki bu kişiler nerelerde nasıl çalışırlar. Bazıları serbest olarak belli mekanları olmadan çalışır bazıları ise galeri, emlakçı, kuyumcu tarzında dükkanlarını ofisleri olarak kullanırlar buradan bu kişilerle iletişim kurabilirsiniz.

Yasal Tefecilik diye bir işlem yoktur. Çünkü tefecilik bankalar gibi yasal işlem yapılan bir yer değildir. Bankalar belirli kurumlara ve kurallara bağlı olarak çalışır bu yüzden bu kişilere fazla güvenmeyin. Tefeciden Alınan Borç insanın hayatını karartabilir. Bizde yeni bir dosya açıyoruz. Bazıları bu davalar yüzünden ölümle sonuçlanıyor. Kuralları hiçe sayarak yapılan hatalar yüzünden hayatlarınız son bulmasın.

Acil Tefeci Arıyorum diyorsanız sizde sitemizdeki arama bölümden rahatça ulaşabilirsiniz. Tefeci Bul hizmeti sizler için aktif hale gelmiştir. Ne kadar faiz alıyor nasıl para verir nereye şikayet edilir mağdurları cemil telefonları.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Tefeciler Ne Kadar Faiz Alıyor başlıklı makalemizde Aylık Tefeci Faizi, Tefeci Faiz Oranları ve Tefeci Faizi Hesaplama hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Ankara dedi ki:

    15000 tl ihtiyacım var bu parayı temin edemiyordum dönüş yaparsanız sevinirim

  2. Ankara dedi ki:

    15000 tl ihtiyacım var bu parayı temin edemiyordum dönüş yaparsanız sevinirim

  3. Suzan dedi ki:

    Merhaba acil nakite ihtiyacım var ayda gelirim üçmilyar taksitle ödeye bilirim

DİKKAT: İsim soy isim, hangi şehirdesiniz, yaşınız kaç, mesleğiniz nedir, medeni durumunuz, aylık geliriniz, bankalarla sorun yaşadınız mı, neden paraya ihtiyacınız var, ne kadara ihtiyacınız var, aylık ne kadar ödeyebilirsiniz, kaç ay vadede ödeyebilirsiniz, iletişim bilgileriniz bunları detaylıca yazmanız çok önemli. Değerlendirilip size dönüş yapılacak.

Başvuru Yap


Yukarı Çık